Zaproszenie na Dzień Kultury Japońskiej

Zapraszamy do wzięcia udziału w otwartym Dniu Kultury Japońskiej organizowanym przez wykładowców i studentów Instytutu Języka Angielskiego (specjalność japońska) Uniwersytetu Śląskiego.

Wydarzenie będzie miało miejsce 14.04.2016 na parterze budynku Wydziału Filologii UŚ przy ul. Grota-Roweckiego 5 w Sosnowcu.

Zaczynamy o godz. 9:30, przewidywany czas trwania imprezy do godz. 14:00.
W programie m.in. lekcja pokazowa japońskiego, śpiewanie piosenek, nauka gry w go, ceremonia herbaciana, pokaz ubierania kimona i inne. Szczególnie jednak chcielibyśmy zainteresować naszym Dniem Kultury Japońskiej tych uczniów, którzy zamierzają zdawać na anglistykę ze specjalnością japońską. Od naszych studentów, z pierwszej ręki będą mogli zasięgnąć informacji na temat specyfiki studiów, wypytać o wszystkie szczegóły.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku.