Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych od 12 do 25 marca 2020r.

Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice,
Drodzy Uczniowie!

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej informuję Państwa o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych od 12 do 25 marca 2020r.

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna dla uczniów oznaczać dni wolnych od nauki. Dlatego apeluję o rozwagę i odpowiedzialne wykorzystanie czasu zawieszenia zajęć na samodzielną naukę w domu, uzupełnienie, ugruntowanie lub ewentualne poszerzenie wiedzy. W tym czasie uczniowie mogą porozumiewać się ze swoimi nauczycielami drogą elektroniczną.
Ponadto rekomenduję zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa w domu, unikanie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi ( np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe), a także rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny i czystości pomieszczeń oraz systematyczne śledzenie bieżących komunikatów MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Z wyrazami szacunku,
Grzegorz Walotek
Dyrektor Liceum

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi na temat Koronawirusa