47 Olimpiada Języka Angielskiego-awans naszych uczniów do części ustnej.

NewsyMożliwość komentowania 47 Olimpiada Języka Angielskiego-awans naszych uczniów do części ustnej. została wyłączona

Z nieukrywaną dumą i radością informujemy, iż nasze fantastyczne trio Antoni Kiszka (4d),Krzysztof Ludwiczak (4d)  i Maciej Ryszka (1c) przeszło pomyślnie część pisemną 47 Olimpiady Języka Angielskiego na szczeblu okręgowym i zakwalifikowało się do części ustnej.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy wspaniałego popisu w następnej rundzie, a tym samym awansu do ostatniego, ogólnopolskiego etapu zmagań językowych.

The 47th English Language Olympiad-our students qualify to the oral exam.

We are more than  proud and happy to announce that our fantastic  English trio: Antoni Kiszka,Krzysztof Ludwiczak and  Maciej Ryszka have  passed the written part superbly,  thus qualifying  to the  oral part of the second district stage of  the 47 English Language Olympiad.

We keep our fingers crossed at your further, hopefully, great performance and wish all of you  advancement  to the final national. stage of the competition.