Dzień chłopaka – Turniej Piłkarski

NewsyMożliwość komentowania Dzień chłopaka – Turniej Piłkarski została wyłączona

Jak co roku 30 września odbył się w naszej szkole turniej piłkarski. W tym roku wystartowało w nim siedem drużyn, które od godziny 11 zmagały się na hali w rozgrywkach. Na galerii nasi uczniowie starali się wspomóc swoich ulubieńców odpowiednim dopingiem. Jak zwykle kibice też musieli wykazać się nie lada sprytem, by przekonać swoich nauczycieli do obejrzenia kilku meczy na swoich lekcjach – to też jest taki tradycyjny rytuał naszego turnieju. Gdy już się im udało, wielu okazywało radość poprzez niewyszukane acz bezpretensjonalne podrygiwanie w rytm muzyki puszczanej prze nasz radiowęzeł.

Po wykańczających zmaganiach udało nam się wyłonić zwycięzców. Trzecie miejsce zdobyła drużyna „FC Invicible”, drugie – „Patykiem Pisani”. Najlepsi okazali się jednak piłkarze zespołu „Dzięcielina Pała”. Wymienione drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki.

Wyłoniono także „Króla strzelców” – ten tytuł powędrował do Tomka Bielawskiego z 3MAT1. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a chłopakom (tym młodszym i tym trochę starszym) życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.

Na naszej stronie jest już galeria z turnieju.