Festiwal sztafet w Sosnowcu

NewsyMożliwość komentowania Festiwal sztafet w Sosnowcu została wyłączona

5 października 2021 odbyły się międzyszkolne zawody na stadionie lekkoatletycznym przy Alei Mireckiego. IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica reprezentowali uczniowie:

4×100 metrów – Adam Mikuła, Jakub Szrubarczyk, Kacper Ferdek, Maciej Kawecki,
4×400 metrów – Adam Jaroszuk, Mateusz Krysiak, Piotr Karwacki, Dominik Szczepański,
4×100 metrów – Aleksandra Grabowska, Wiktoria Konecka, Zuzanna Szarek, Sonia Renchen,
4×400 metrów – Emilia Głowacka, Natalia Senderecka, Aleksandra Wcisło, Hanna Klepacka.

W sztafecie 4x100m i 4×400 metrów dziewczęta zajęły III miejsca. W klasyfikacji generalnej zdobyły wicemistrzostwo Sosnowca w festiwalu sztafet.

W sztafecie 4x100m i 4×400 metrów chłopcy zajęli również III miejsca. W klasyfikacji generalnej dało to III miejsce w festiwalu sztafet.
GRATULUJEMY!