GIMNAZJALISTKI TRZECIE W SOSNOWCU W PIŁCE SIATKOWEJ !!!

NewsyMożliwość komentowania GIMNAZJALISTKI TRZECIE W SOSNOWCU W PIŁCE SIATKOWEJ !!! została wyłączona

15 lutego w naszej szkole zostały rozegrane mecze grupowe Mistrzostw Sosnowca Szkól Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt . Nasze dziewczynki wyszły z grupy z pierwszego miejsca. 21 i 23 lutego w Gimnazjum Sportowym nr 24 odbył się finał rozgrywek. Nasza drużyna pod opieką pani profesor Wiolety Garnik zajęła III miejsce i wróciła do szkoły z pucharem oraz dyplomem. Dziewczyny otarły się o zawody rejonowe, przegrywając tylko ze szkołami sportowymi: z Gimnazjum nr 18 w tie-break’u, a z Gimnazjum nr 24 po zaciekłej walce o każdy punkt 2:0 w setach.

Gimnazjum reprezentowały :
Magdalena Wyrwał 3GA
Izabela Wyderka 3GA
Natalia Różycka 3GA
Dominika Denisz 3GA
Maria Jabłońska 3GB
Emilia Chorzela 3GB
Aleksandra Miterska 2GA
Maja Jakoniuk 2GA
Natasza Cok 2GA
Katarzyna Korus 2GA
Olga Madeksza 2GC
Milena Chaduła 2GC

Jesteśmy bardzo dumni, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – oby tak dalej dziewczyny!!!

Katarzyna Korus