Gramy dla mamy – koncert Pawła Domagały

NewsyMożliwość komentowania Gramy dla mamy – koncert Pawła Domagały została wyłączona

W poniedziałek 20 maja odbył się Koncert „Gramy dla Mamy”organizowany przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej. Wydarzenie miało miejsce w Hali Widowiskowo – Sportowej Będzin Arena. Wolontariuszki SKW-  pomagały w przygotowaniach, organizacji i przebiegu tego wydarzenia. Gwiazdą wieczoru był Paweł Domagała.

Wspólne świętowanie Dnia Matki zgromadziło niemal 2400 osób, przynosząc radość obecnym na sali mamom oraz niosąc nadzieję kobietom oraz ich dzieciom przebywającym w Diecezjalnym Domu Matki i Dziecka. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło wielu wzruszeń. Środki zebrane podczas koncertu przeznaczone zostaną na funkcjonowanie tejże placówki.

W imprezie wzięły udział: Maria Niedbała, Weronika Wolska, Natalia Popławska, Magdalena Kaleja, Iga Rak, Alicja Śliwa, Magdalena Dołba, Matylda Szota i Iwona Zembal. Dziękujemy 🙂

Koncert „Gramy dla Mamy” odbędzie się w poniedziałek 20 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej „Będzin – Arena”, a gwiazdą wieczoru będzie Paweł Domagała. Środki pozyskane z biletów/cegiełek w kwocie 60 zł przeznaczone są na utrzymanie Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka w Sosnowcu.