JESTEŚMY W FINALE!

NewsyMożliwość komentowania JESTEŚMY W FINALE! została wyłączona

Grupa uczniów naszego liceum, w której skład wchodzą Martyna Bąchorek, Jakub Lasota, Magdalena Kucia, Alicja Sadowska, stworzyła plan projektu na Akademię Nowoczesnego Patriotyzmu, którą po raz ósmy realizuje w tym roku Klub Jagielloński. Działalność Akademii skupia się na umożliwieniu młodym ludziom wprowadzenia realnych zmian na terenie ich miast – w ten sposób odpowiadają nie tylko na potrzeby swoje, ale także mieszkańców.

Projekt staszicowskiej grupy zakłada zacieśnienie więzi między pokoleniami w Sosnowcu. Ma na celu wprowadzenie poczucia wspólnoty i radości w tak trudnych czasach, z jakimi teraz społeczeństwo musi sobie radzić. Jednym z zaplanowanych działań jest zaprojektowanie oraz wydruk plakatów, zawierających motywacyjne hasła oraz radosne grafiki, natomiast finałem akcji ma być pełen rozmaitych atrakcji festyn.

Pomysł Staszicaków został zaaprobowany przez organizatorów i wraz z jedenastoma projektami szkół z całej Polski dopuszczony do finału! Rozstrzygnięcie nastąpi 4 września na uroczystej gali w Warszawie. Przed nami pracowite wakacje 🙂

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress