KONKURS DLA ÓSMOKLASISTÓW „ZILLINGIERKI FIZYCZNE” ROZTRZYGNIĘTY

NewsyMożliwość komentowania KONKURS DLA ÓSMOKLASISTÓW „ZILLINGIERKI FIZYCZNE” ROZTRZYGNIĘTY została wyłączona

Talent trafia w cel, którego nikt inny nie może trafić. Geniusz trafia w cel, którego nikt inny nie widzi.

~MICHIO KAKU~

Mamy przyjemność ogłosić wyniki XXIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO IM. WALDEMARA ZILLINGERA „ZILLINGIERKI FIZYCZNE”. Do konkursu obejmującego treści i doświadczenia realizowane na lekcjach fizyki w szkole podstawowej przystąpiło 40 uczniów. Na podium uplasowali się:

I miejsce – Miłosz Mróz z Zespołu Szkół Prywatnych „Twoja Przyszłość” w Sosnowcu

II miejsce – Julia Lund ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Sosnowcu, Igor Malinowski z Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sosnowcu

III miejsce – Michał Kutrzyk z Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sosnowcu

Gratulujemy laureatom i uczestnikom konkursu wysokich wyników! Nauczycielom i opiekunom wspaniałych uczniów!

Życzymy Wam, młodym ludziom, aby nauka była dla was prawdziwą przygodą, a wiedza – nagrodą za wasz trud i wysiłek.

Nauczyciele fizyki