NewsyMożliwość komentowania LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – ½ WOJEWÓDZKIEGO FINAŁU została wyłączona

Dziewczęta naszego IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w składzie: JULIA NAWROT – KAPITAN, LAURA CABAJ, ZUZANNA KOŁODZIEJ, MAJA RADKA, KATARZYNA GÓRA, KATARZYNA RAK, MAŁGORZATA STRZODA, dzięki wygranej w zawodach międzyszkolnych w Sosnowcu i awansowi do półfinałów wojewódzkich, mogły reprezentować SOSNOWIEC w Licealiadzie, która odbyła się w Dąbrowie Górniczej.

Po walce z najlepszymi drużynami z Częstochowy, Zawiercia i Dąbrowy Górniczej nasza Szkoła uplasowała się na 4 miejscu w ½ wojewódzkiego finału.

Brawo za walkę, odwagę.

Gratulacje!