Nasi uczniowie w konkursie „Wszczep sobie zdrowie”

NewsyMożliwość komentowania Nasi uczniowie w konkursie „Wszczep sobie zdrowie” została wyłączona

Pięcioro uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do II etapu ogólnopolskiego konkursu „Wszczep sobie zdrowie„. Maciej Małolepszy (3GB), Jakub Szkutnik (3GA), Krzysztof Szuliński (3GB) Jakub Noszczyk (3GA) i Filip Głowacki (2GA) to uczniowie naszego gimnazjum, którzy w piątek uzyskali liczbę punktów umożliwiających im udział w kolejnym etapie.

Konkurs zorganizowany jest między innymi pod patronatem Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej i skierowany jest do uczniów gimnazjum. Jego głównymi celami są między innymi kształtowanie zainteresowań fizjologią i anatomia człowieka, popularyzacja zdrowego stylu życia oraz szczepień ochronnych.

Kolejny etap już 17 marca, a ogólnopolski finał zaplanowany jest na 5 czerwca 2017 r., w którym mamy nadzieję wezmą udział także nasi uczniowie.

Trzymamy za Was kciuki.

plakat-wszczep-sobie-zdrowie