NEWSY Z BIBLIOTEKI CZĘŚĆ III JESTEŚMY JUŻ OFICJALNIE OTWARCI…

NewsyMożliwość komentowania NEWSY Z BIBLIOTEKI CZĘŚĆ III JESTEŚMY JUŻ OFICJALNIE OTWARCI… została wyłączona

„PRZEPIĘKNA! CUDO!”
„KOSMOS!”
„NA MIARĘ XXI WIEKU”
„PRZYTULNA”

To tylko kilka opinii o naszej szkolnej bibliotece, która przeszła w ostatnich miesiącach prawdziwą metamorfozę! Zawsze było to miejsce szczególne dla całej społeczności Staszica – przyjazne i otwarte na potrzeby uczniów i pracowników szkoły, ale od 29.11.2021 r. – kiedy odbyło się uroczyste otwarcie biblioteki przez Dyrektora szkoły w towarzystwie przedstawicieli klas – jest to miejsce eleganckie, nowoczesne, komfortowe i pełne super książek (nie tylko lektur!)
Wrażeniami z pobytu w odnowionej bibliotece podzieliła się uczennica klasy III c – Jagoda Telus:
Czy istnieje najlepsze miejsce na świecie? Otóż tak! Biblioteka, a szczególnie staszicowska biblioteka.

Od teraz biblioteka to takie miejsce, gdzie chcemy spędzić każdą naszą wolną chwilę. Spokój i odpoczynek, jaki możemy tam znaleźć, nie równa się z żadnym innym miejscem w szkole. Fotele, kanapy, stolik, nowe komputery to tylko niektóre z udogodnień, jakie możemy spotkać w naszej bibliotece. A książki, w szczególności dział bestsellerów, kuszą, żeby je wszystkie przeczytać?

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów w progi naszej biblioteki i życzymy miłej lektury!

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.