NewsyMożliwość komentowania „Nowe życie skweru przy Placu Zillingera oraz nowa struktura monitorowanego parkingu przy hali gimnastycznej – IV LO”. Numer projektu: XVIII/2/D/S została wyłączona

9 listopada rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego. Do udziału w głosowaniu uprawnieni są wszyscy mieszkańcy Sosnowca. Każdy mieszkaniec ma do dyspozycji 3 głosy:

a. jeden na zadanie z Lokalnych Stref Konsultacyjnych,

b. jeden na zadanie ze Strefy Szkolnej,

c. jeden na zadanie ze Strefy Przedszkolnej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do głosowania na projekt „Nowe życie skweru przy Placu Zillingera oraz nowa struktura monitorowanego parkingu przy hali gimnastycznej – IV LO”. Jest to projekt z kategorii Strefa Szkolna (duża).

Szczegółowe informacje dotyczące projektu mogą Państwo znaleźć pod tym linkiem

Głosowanie na projekty odbywa się drogą elektroniczną. Link do formularza elektronicznego znajduje się poniżej:

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i problemów z głosowaniem, służymy pomocą.

Małgorzata Morkis
Katarzyna Nessing