O przyjaźni, czyli „Staszic” czyta „Małego Księcia”

NewsyMożliwość komentowania O przyjaźni, czyli „Staszic” czyta „Małego Księcia” została wyłączona

Dla podkreślenia, jak ważna w życiu każdego z nas jest przyjaźń drugiego człowieka, bliskość i wsparcie, w ramach obchodów Tygodnia Przyjaźni i Tolerancji, powstał filmowy projekt multimedialny – O przyjaźni, czyli …„Staszic” czyta „Małego Księcia”. Pomysłodawczynią projektu była pani profesor Monika Karlik, która do udziału w nim zaprosiła przedstawicieli całej szkolnej społeczności. I tak, „O przyjaźni” pięknie czytali dla nas:

w imieniu Dyrekcji – Pan Dyrektor Grzegorz Walotek,
w imieniu Grona Pedagogicznego – pani profesor Anna Dolińska-Konina,
w imieniu pozostałych pracowników IV LO – pani Jolanta Solska (Sekretarz Szkoły),
w imieniu społeczności uczniowskiej: Paulina Barańska (kl. 1c), Iga Danielkis (kl. 1d), Marek Jędryszczak (kl. 2a), Nikola Słabosz (kl. 3c) oraz Lidia Stachurska (kl. 3e).

Projekt-film, zrealizowany w naszej przepięknej szkolnej bibliotece powstał nie tylko przy ogromnym zaangażowaniu wszystkich występujących, ale także pozytywnej energii i wybitnym umiejętnościom technicznym Piotra Barańskiego (kl. 3e) oraz Mateusza Maliszewskiego (kl. 3f).
Serdeczne podziękowania kierujemy do pani profesor Agaty Kaczyńskiej i pani profesor Zuzanny Podlasko za wsparcie i udzielenie nam gościny w murach biblioteki:-). Fragmentów „Małego Księcia” w „staszicowskim” wykonaniu można posłuchać na „fejsbukowym” profilu Samorządu IV LO oraz na szkolnym kanale YouTube pod adresem: https://youtu.be/_3iMe_0Ozus. Słuchajcie, oglądajcie, wzruszajcie się….. ZAPRASZAMY!