PIERWSZE MIEJSCE W REJONOWYM KONKURSIE POEZJI

NewsyMożliwość komentowania PIERWSZE MIEJSCE W REJONOWYM KONKURSIE POEZJI została wyłączona

PIERWSZE MIEJSCE W REJONOWYM KONKURSIE POEZJI, PROZY i MAŁYCH FORM TEATRALNYCH DLA KLASY 1 GA !!!

„Gwiezdne Wojny w Mysłowicach”
Anakin Skywalker przechodzi na ciemną stronę mocy, jego syn Luke niszczy Gwiazdę Śmierci, a Han Solo strzela jako pierwszy.

Wszystkie to nie wydarzyło się jednak dawno temu w odległej galaktyce, lecz wczoraj podczas Rejonowego Przeglądu Małych Form Teatralnych na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Mysłowicach, dnia 10 marca 2016 roku. W bohaterów gwiezdnej sagi wcielili się uczniowie klasy pierwszej gimnazjalnej A pod kierunkiem nauczycielek języka angielskiego: pani profesor Katarzyny Widery oraz pani profesor Aleksandry Kiełtuckiej. Zespołowi udało się powtórzyć zeszłoroczny sukces i zająć pierwsze miejsce w konkursie. Ponadto Zuzanna Krząpa zdobyła uznanie jurorów i zwyciężyła w kategorii recytacja poezji. Trzeba dodać, że językiem przedstawień był angielski. Największe uznanie jurorów i publiczności zdobyły oryginalne i dopracowane kostiumy samodzielnie wykonane przez uczniów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.