NewsyMożliwość komentowania Plebiscyt o tytuł „Łobuziaka 2018 – najsympatyczniejszego maturzysty rocznika” rozstrzygnięty! została wyłączona

10 kwietnia, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, wszyscy uczniowie liceum wzięli udział w wyborach Najsympatyczniejszego maturzysty zwanego zgodnie z tradycją Łobuziakiem, który w czasie gali rozdania świadectw maturalnych odbierze nagrodę im. Wojciecha Fularskiego.
Na przygotowanych przez Samorząd Uczniowski kartach do głosowania przy nazwiskach 8  kandydatów – po dwóch z każdej klasy  – uczniowie zaznaczali jedną osobę.

Po przeliczeniu głosów zwycięzcą okazał się Bartosz Zakrzewski z klasy III bch. Serdecznie gratulujemy zarówno Bartkowi jak i pozostałym kandydatom, bo walka była wyrównana i wszyscy  zgromadzili dużo głosów, co świadczy o ich popularności wśród uczniów i o tym, że spełniają kryteria tej nagrody, czyli są sympatyczni, znani, lubiani, po prostu fajni ludzie.