Po Koncercie – podsumowania, zachwyty i PODZIĘKOWANIA

NewsyMożliwość komentowania Po Koncercie – podsumowania, zachwyty i PODZIĘKOWANIA została wyłączona

W informacji o spotkaniu z 3 marca posługiwaliśmy się określeniem – apel. W zasadzie szkolne apele zupełnie wyszły z mody, ale okazja żeby się spotkać w ten piątek była szczególna. Postanowiliśmy podsumować VIII Staszicowski Karnawałowy Koncert Charytatywny, trochę o nim opowiedzieć i podziękować komu trzeba.

Najpierw Pan Dyrektor Grzegorz Walotek określił koncert i całą imprezę jako niezwykle profesjonalną, przeprowadzoną z wielkim zaangażowaniem i sercem dla celu jaki jej przyświecał. Przypomniał też o zebranej niebagatelnej kwocie 13 000 zł przekazanej na rzecz Sosnowieckiego Hospicjum. Podziękował zaangażowanej młodzieży i kierującym całym przedsięwzięciem nauczycielkom.

Kilka zdań podsumowania usłyszeliśmy też od profesorek Sławomiry Dziewięckiej i Katarzyny Widery.

Następnie prawie 40. wokalistów, tancerzy i instrumentalistów oraz 41 malarzy odebrało dyplomy uznania i podziękowania.

Na zakończenie przygotowano małą próbkę, mały fragment koncertu, który był widowiskiem. W piątek w szkolnej hali sportowej nie było wprawdzie sceny, świateł, stereofonicznego nagłośnienia, ale zapał i talent były ciągle takie same jak 21 lutego w Muzie. Zobaczyliśmy i usłyszeliśmy „Bajo bongo” i „ Bo świat to my” w mistrzowskim wykonaniu naszych niezrównanych kolegów  i koleżanek; no i profesora Hassy … ?

Link do albumu:

https://foto.staszic.one.pl/album11

Linki do filmów:

https://foto.staszic.one.pl/film1

https://foto.staszic.one.pl/film2

Galeria nadesłana przez naszych Uczniów.