Poczuj Radość Ewangelii z OKWB!

NewsyMożliwość komentowania Poczuj Radość Ewangelii z OKWB! została wyłączona

Pod takim hasłem, w dniach 9-10 marca, odbyły się w naszej szkole eliminacje do XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Civitas Christiana”.

W tym roku nasi wspaniali i odważni uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi Księgi Jeremiasza – jednego z czterech proroków większych oraz Listów św. Piotra.

Do kolejnego, diecezjalnego etapu, który odbędzie się już 21 kwietnia, zakwalifikowali się…Najlepsi spośród Najlepszych: Nina Janecka, Aleksandra Osuch z kl. I d, Mateusz Olas z kl. I b!!!

„Najlepsi mają szansę na podjęcia studiów w trybie dziennym w wielu renomowanych uczelniach wyższych na kilkunastu kierunkach kształcenia. Czekają na nich również atrakcyjne nagrody, w tym zagraniczne pielgrzymki i cenne upominki rzeczowe.

Największą nagrodą jest jednak spotkanie z żywym Słowem”…

Warto zaznaczyć, że zarówno nasi zwycięzcy, jak i pozostali uczestnicy, wykazali bardzo wysoki poziom znajomości treści wymaganych ksiąg biblijnych. Do konkursu przygotowywali się także przez udział w warsztatach online prowadzonych przez znanych biblistów i egzegetów.
Wszystkim, którzy poczuli radość Dobrej Nowiny,
Z serca gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!