Relacja – integracja

NewsyMożliwość komentowania Relacja – integracja została wyłączona

„W piątek, 11.06, na boisku szkolnym odbyło się spotkanie integracyjne dla członków Szkolnego Klubu Wolontariatu”. Pomysł na wspólny czas był inicjatywą nowego samorządu od „spraw bezinteresownej pomocy innym” (czyli Natalii Piaseckiej, Zosi Stanek, Martyny Misiak i zespołu z kl. II c oraz pań koordynatorek?).

„W spotkaniu na żywo wzięło udział około trzydzieścioro uczniów naszej szkoły. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania się, co wcześniej nie było możliwe ze względu na zdalne nauczanie”. Nic lepiej nie integruje jak wspólna zabawa ?

„Najpierw zagraliśmy w Bezludną wyspę, dzięki czemu mogliśmy poznać swoje imiona. Następnie zatańczyliśmy belgijkę, przy której nie obyło się bez śmiechu i nieustannych pomyłek. Po wyczerpującym tańcu była przerwa na mały poczęstunek. Później dzięki grze polegającej na losowaniu cukierków w różnych kolorach mogliśmy poznać wzajemnie swoje pasje, hobby, marzenia czy ulubione miejsca. Na sam koniec zagraliśmy w Mafię, która dostarczyła nam wielu emocji i śmiechu. Spotkanie wypadło bardzo dobrze, świetnie się razem bawiliśmy i z niecierpliwością czekamy na następne, bo pomysłów na wspólnie spędzony czas nie brakuje!

 

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.