Sukces młodych geografów ze „Staszica”

NewsyMożliwość komentowania Sukces młodych geografów ze „Staszica” została wyłączona

20 grudnia 2016 r. Komitet Okręgowy XLII Olimpiady Geograficznej ogłosił listę uczniów zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady.

Cieszymy się z tak dobrego wyniku naszych Uczniów. Następujący uczniowie, którzy przystąpili do pierwszego etapu Olimpiady, będą reprezentować Naszą Szkołę na poziomie wojewódzkim.

MATEUSZ MIRLAK z klasy I Biologiczno-chemicznej 1
ALEKSANDER JURA z klasy II matematycznej 2
Gratulujemy!!!

W I etapie Olimpiady Geograficznej uczniowie przygotowywali pracę badawczą, na tematy zaproponowane przez Komitet Główny Olimpiady. Uczniów do Olimpiady przygotowuje prof. Katarzyna Warzyszak- Koprowska. Prace zostały wysoko ocenione i uzyskały pochlebne recenzje pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego.

Nasi uczniowie 11 i 12 lutego będą walczyć w II etapie Olimpiady.

Życzymy powodzenia!