Świąteczne kartki od Wolontariuszy

NewsyMożliwość komentowania Świąteczne kartki od Wolontariuszy została wyłączona

Przyszło nam żyć w trudnych czasach. Wielu z nas towarzyszy niepewność jutra. Wielu z nas obawia się o życie i zdrowie swoje i bliskich. Wielu z nas zostało uwięzionych w domach przez wprowadzone obostrzenia i ograniczenia. Jednak jest to też czas, który pozwala doświadczyć, jak ważny jest dla nas drugi człowiek. Jest to czas poznania na nowo bliskości drugiego człowieka. Jest to czas wykraczania poza utarte schematy i wykrzesywania własnego potencjału. Jest to czas niesienia miłości, której tak wielu dzisiaj potrzebuje. Jest to czas dzielenia się dobrem. Mając na względzie dynamiczny rozwój sytuacji związanej z pandemią COVID 19 i bardzo trudną sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju, pragnę was poinformować o kilku sprawach.

Wiemy, że uczniowie pozostają w domach, co bardzo utrudnia przeprowadzenie jakiejkolwiek zbiórki. Jednak wiemy, że potraficie czynić wspaniałe rzeczy niezależnie od okoliczności.

Nasi wolontariusze wykazali się nie tylko talentem plastyczny ale i wielkim sercem. Podarowaliśmy podopiecznym Caritas Sosnowiec ręcznie robione kartki, które trafią do paczek przygotowanych przez Caritas.

Dziękujemy: Emilii Ciepieli 2b, Oli Zaborowskiej 2c,Patrycji Janczura 1c, Wiktorii Lis 1b, Julii Klimek 1c, Nikoli Słabosz 2c, Wiktorii Ziemskiej 1d, Szymonowi Kubikowi 1b.
Jesteście wspaniali