TeamBuilding w Mirowie – czyli wycieczka integracyjna – klas 1a, 1c, 1d.

NewsyMożliwość komentowania TeamBuilding w Mirowie – czyli wycieczka integracyjna – klas 1a, 1c, 1d. została wyłączona

27.10.2021 r. odbyła się wycieczka integracyjna trzech klas pierwszych do Mirowa. Jej tematem były zajęcia integracyjne – tzw. TeamBuilding. Po krótkiej podróży autokarowej i dotarciu do celu zapoznaliśmy sie z przewodnikami, rozłożyliśmy osprzętowanie i zaczęła się pierwsza zabawa. Na rozgrzewkę wybrano dla nas grę w dwa ognie.

Następnie zostaliśmy podzieleni na grupy i wykonywaliśmy zadania kooperacyjno integracyjne takie jak: układanie jengi, wyścig w nartach, przeciąganie liny czy tworzenie mostu. Po skończonej zabawie udaliśmy się do lasu, w którym mogliśmy zachwycać się pięknem przyrody i spróbować swoich sił w survivalowych wyzwaniach. Nauczyliśmy się tam budowania szałasu, rozniecania ognia i – co najważniejsze – współpracy. Na koniec wyjazdu, przy użyciu naszych nowo nabytych umiejętności, rozpaliliśmy ognisko i wspólnie, po całym dniu wrażeń, zjedliśmy pyszne kiełbaski prosto z nad ognia popijając je ciepłą herbatą.

Wycieczka udała się w każdym najmniejszym szczególe. Z pewnością długo nie zapomnimy tych wspólnych, mile spędzonych chwil.
Krzysztof Białczyk kl. 1a