„Vivat Niepodległa”….Ach, co to był za Bal!!!

NewsyMożliwość komentowania „Vivat Niepodległa”….Ach, co to był za Bal!!! została wyłączona

Dnia 23 listopada 2018 roku o godzinie 17 w Hali Widowiskowo-Sportowej DorJan w Sosnowcu odbył się III Andrzejkowy Bal Wolontariusza, pod hasłem „Vivat Niepodległa” Caritas Diecezji Sosnowieckiej.

Pięknie ubrane panie oraz przystojni panowie – wolontariuszki i wolontariusze (15 uczniów z naszej szkoły oraz nasze panie opiekunki),dołączyli do prawie 600 zgromadzonych w tym dniu na sali. Po życzliwych słowach powitania wygłoszonych przez dyrektora Caritas – ks. Tomasza Folgę, wszyscy uroczyście zaśpiewaliśmy hymn narodowy, a następnie, tradycyjnie już, rozpoczęliśmy zabawę tanecznym krokiem poloneza.

Kiedy część oficjalna dobiegła końca, poczuliśmy się bardziej swobodnie. Towarzyszący nam bezustannie wesoły DJ serwował takie utwory, dla których wręcz biegło się na parkiet. Nie brakowało starych hitów, ale pojawiały się również nowsze przeboje, chociażby: „Nie ma fal” Dawida Podsiadło. Mieliśmy również okazję zatańczyć belgijkę oraz nieodłączne „YMCA”. Oczywiście nie mogło zabraknąć romantycznych chwil, a zatem cały DorJan rozbrzmiał niezwykle urokliwą melodią „Perfect” Eda Sheerana. Wolontariusze ze wszystkich szkół przemierzyli także parkiet we wspólnym i niezwykle integrującym pociągu.

Niezapomniany Bal był okazją do podziękowania wszystkim wolontariuszom za ich trud i pracę, jaką wkładają w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Do domów wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale także szczęśliwi i zadowoleni z zabawy, w której braliśmy udział. Pomimo bolących nóg i odcisków było naprawdę wspaniale!

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.