Wicemistrzostwo Sosnowca w Piłce Siatkowej Dziewcząt ?? (+ENG. VERSION)

NewsyMożliwość komentowania Wicemistrzostwo Sosnowca w Piłce Siatkowej Dziewcząt ?? (+ENG. VERSION) została wyłączona

Dnia 27 i 28 lutego 2023 r. odbyły się mecze finałowe na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego  im. Prusa w Sosnowcu.

Po wygranych meczach z II LO im. Plater, Ekonomikiem, Gastronomikiem – IV LO im. Staszica czekał ostatni mecz z klasą sportową III LO im. Prusa. Do tej pory Staszicanki nie oddały żadnego seta. Prus bardzo dobrze przygotował się do meczu. Zgranie dziewcząt było widoczne od początku 1 seta. Zawodniczki Staszica przegrały mecz z Prusem po zaciętej walce wynikiem 2:0, tym samym zdobyły WICEMISTRZOSTWO SOSNOWCA W LICEALIADZIE.

3 miejsce – Technikum Ekonomiczne; 4 miejsce – IX LO Szymborska; 5 miejsce – II LO Plater; 6 miejsce – Zespół Szkół Gastronomicznych.

GRATULACJE!!

On the 27th and 28th of February the Volleyball Tournament addressed to Secondary Schools Students of Sosnowiec was organised in the gym of Secondary School no. 3. Our representation lost the final match only and owns the title of the runner-up / vice-championship. Congratulations!