Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019

NewsyMożliwość komentowania Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019 została wyłączona

W dniu 8 października odbyła się uroczystość Wojewódzkiej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019 oraz podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty.

Uroczystość odbyła się w Domu Kultury Sokolnia w Imielinie. Wręczanie nagród za rok 2017/2018 uświetnili: Śląski Kurator Oświaty, burmistrz miasta Imielin, prezes Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz władze starostwa. Naszą szkołę reprezentowali: dyrektor – mgr Grzegorz Walotek, mgr Dariusz Kantor oraz mgr Jarosław Mizerski. Puchar za zajęcie 5. miejsca w województwie śląskim w kategorii chłopców odebrał Dyrektor naszej Szkoły.

Puchar można oglądać w szkolnej gablocie, w której znajdują się odznaczenia za wyjątkowe osiągnięcia sportowe. Na tak wielki sukces naszej Szkoły złożyły się osiągnięcia szkolnej drużyny siatkarskiej, koszykarzy oraz lekkoatletów. Wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali IV LO w Sosnowcu, należą się gratulacje i szczególne podziękowania, gdyż jest to pierwszy i miejmy nadzieję nie ostatni tak wielki sukces sportowy naszych zawodników.

© IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress