WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY IC

NewsyMożliwość komentowania WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY IC została wyłączona

10 października wraz z Wychowawcą Panią Profesor Agnieszką Charuzą-Siechowską oraz Panią Profesor Agatą Kaczyńską wyjechaliśmy na dwudniową wycieczkę do Górek Wielkich. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Wisłę, zaczynając swoją podróż mozolną wspinaczką na Równicę. Następnie udaliśmy do centrum Wisły, aby zjeść typową, jak to w górach, pizzę.

W Muzeum Magicznego Realizmu, które znajduje się w Ochorowiczówce, mogliśmy podziwiać prace takich artystów jak Salvador Dalí czy Zdzisław Beksiński. To niezwykłe miejsce polecamy wszystkim zainteresowanym sztuką współczesną.

Gdy zaspokoiliśmy już swój głód artystyczny, udaliśmy się do hostelu, gdzie grupa odpowiedzialna za przygotowanie kolacji ochoczo zabrała się do pracy.

Przy wspólnym ognisku kolejny raz daliśmy się porwać sztuce, tym razem muzycznej , śpiewając takie hity jak Hej sokoły, Na jednej z dzikich plaż czy Małgośka.

Następnego dnia po jakże udanym śniadaniu składającym się z jajecznicy i naleśników ( brawa dla Maksyma) część z nas udała się na „Szlak Kamyka” opisany w powieści „Kamienie na szaniec”, którego zakończeniem była cukiernia Bajka, gdzie skosztowaliśmy najlepszych wypieków w Górkach Wielkich.

Po powrocie ze spaceru czekała nas kulinarna obiadowa uczta przygotowana przez resztę uczniów. Szkoda, że czas tak szybko płynie a dwa dni to za mało, by poznać wszystkie nasze talenty: kulinarne , wokalne, taneczne i wiele, wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.