Wyjście lektoratów 2c oraz 4d na mecz Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa

NewsyMożliwość komentowania Wyjście lektoratów 2c oraz 4d na mecz Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa została wyłączona

We wtorek 18 października mieliśmy okazję zobaczyć najwyższej klasy rywalizację piłkarską, która zawitała do Sosnowca w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

Mecz rozpoczynał się o godzinie 14:30, więc odpowiednio wcześniej pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: Piotra Grabowskiego – inicjatora tego wydarzenia, oraz Dariusza Kantora, wyruszyliśmy spacerem spod naszej szkoły na Stadion Ludowy. Pogoda wyjątkowo dopisywała tego wtorkowego popołudnia, dzięki czemu warunki do kibicowania były wyśmienite. W związku z wizytą wicemistrza Polski w naszym mieście mogliśmy zobaczyć z bliska takiego trenera jak Marka Papszuna oraz zawodników jak Ivi López czy Patryk Kun. Sosnowiecka drużyna prezentowała zaskakująco wysoki poziom piłkarski i aż do 95 minuty utrzymywała wynik 0 do 0, jednak w ostatniej minucie meczu, kiedy wszyscy przygotowywali się już na dogrywkę, bramkarz Zagłębia, Mateusz Kos, musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Vladyslava Kochegrina.

Dziękujemy bardzo Zagłębiu Sosnowiec za umożliwienie nam wejścia na mecz.