ZWYCIĘZCY W KONKURSIE „MATEMATYKA BEZ GRANIC”!

NewsyMożliwość komentowania ZWYCIĘZCY W KONKURSIE „MATEMATYKA BEZ GRANIC”! została wyłączona

We wtorek 06. czerwca 2017 w Urzędzie Miasta w Sosnowcu miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu „Matematyka bez Granic”. W podsumowaniu wzięli udział uczniowie trzecich klas gimnazjum oraz pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych, którzy w tegorocznej, XXVIII edycji konkursu wykazali się nie tylko zdolnościami matematycznymi, ale również znajomością języków obcych i umiejętnością pracy w zespole klasowym.

Zwycięzcą w kategorii klas gimnazjalnych na szczeblu regionalnym została klasa 3GB pod opieką Prof. Marioli Plewni, zajmując tym samym 12 miejsce w kraju! Klasa 3GA zajęła III miejsce.
W kategorii klas szkół ponadgimnazjalnych na szczeblu regionalnym zwycięzcą okazała się klasa 1MAT1 pod opieką Prof. Anny Borgieł-Wodzickiej, zajmując tym samym 5 miejsce w kraju!

Naszym zdolnym uczniom serdecznie gratulujemy!