ALEKSANDRA STRAŚ „STUDENTKĄ” UNIWERSYTETU HUMANISTÓW UŚ

NewsyMożliwość komentowania ALEKSANDRA STRAŚ „STUDENTKĄ” UNIWERSYTETU HUMANISTÓW UŚ została wyłączona

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Aleksandra Straś, uczennica klasy II H, została przyjęta do Uniwersytetu Młodych Naukowców w Uniwersytecie Humanistów UŚ. Ola przeszła dwustopniowe eliminacje. Esej nadesłany przez naszą licealistkę w II etapie był „wyrazem niezwykłego potencjału intelektualnego, duchowego i badawczego, który w Niej drzemie”. Spotkania w ramach przygotowanych aktywności na Wydziale Humanistycznym UŚ z pewnością pozwolą Oli wykorzystać swój potencjał, wzmocnić go, poszerzyć horyzonty myślowe oraz pogłębić wiedzę. Uroczysta inauguracja zajęć odbędzie się 24.02.2021 r.

Olu, bardzo cieszymy się z Twojego sukcesu! Przed Tobą jeszcze wiele takich radości! Gratulujemy i mamy nadzieję na relację z Twych spotkań z wyjątkowymi tutorami naukowymi i rozwojowymi w ramach zajęć w UMN.