NewsyMożliwość komentowania KOLEJNY SUKCES „STASZICAKÓW” W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FOX” została wyłączona

Z ogromną przyjemnością informuję, że w 22 Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” uczniowie naszego Liceum, po raz kolejny, uzyskali wspaniałe wyniki!
W tegorocznej edycji „FOX-a” wzięło udział 20 uczniów i uczennic naszej Szkoły, a sześcioro z nich sięgnęło po konkursowe laury! I tak:

KRZYSZTOF LUDWICZAK uzyskał wynik BARDZO DOBRY w kategorii uczniów klas III

JULIA BOŻYK uzyskała wynik BARDZO DOBRY w kategorii uczniów klas III

ANTONI BUŁANOWSKI uzyskał wynik BARDZO DOBRY w kategorii uczniów klas II

ZUZANNA PAŁKA uzyskała wynik BARDZO DOBRY w kategorii uczniów klas I

ALEKSANDER SKIBA uzyskał wynik BARDZO DOBRY w kategorii uczniów klas I

MACIEJ STAWIARSKI uzyskał wynik DOBRY w kategorii uczniów klas III (liceum 4-letnie)

Serdecznie gratuluję tegorocznym zwycięzcom Konkursu oraz wszystkim jego uczestnikom. Kochani, wykazaliście się nie tylko świetną znajomością języka angielskiego, ale również błyskotliwą inteligencją, pasją językową i ogromną samodyscypliną. You are awesome!

Szkolna Opiekunka Konkursu

Monika Karlik