VII STASZICOWSKA GALA MISTRZÓW JUŻ ZA NAMI!

NewsyMożliwość komentowania VII STASZICOWSKA GALA MISTRZÓW JUŻ ZA NAMI! została wyłączona

W środę, 26 kwietnia br., odbyła się w naszym Liceum VII Staszicowska Gala Mistrzów – uroczystość, na której Mistrzom, czyli laureatom i wyróżnionym w licznych tegorocznych staszicowskich konkursach wiedzowych uczniom szkół podstawowych z woj. śląskiego wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe. Galę sprawnie poprowadziły dwie uczennice klasy II humanistycznej – Zuzanna Pałka i Emilia Zając, a znakomitymi występami artystycznymi uświetniły Patrycja Sinicka, Oliwia Dudzińska oraz szkolny zespół muzyczny. Nagrody Mistrzom wręczali: dyrektor Liceum – Pan Grzegorz Walotek, wicedyrektor – Pani Maria Stecka – oraz profesorowie, którzy byli inicjatorami i organizatorami konkursów. Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor pogratulował laureatom i wyróżnionym sukcesów w niełatwych konkursowych zmaganiach, podziękował  za wkład pracy nauczycielom – opiekunom zdolnej młodzieży i zaprosił nagrodzonych do kontynuowania nauki w „Staszicu”. Dołączamy się do tych gratulacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze Staszicowskiej Gali Mistrzów (link pod tabelą z wynikami).

Uczniowie szkół podstawowych, którzy zostali laureatami lub otrzymali wyróżnienia w staszicowskich konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2022-2023

Zdjęcia ze Staszicowskiej Gali Mistrzów: https://foto.staszic.one.pl/album14/