Znamy już laureatów konkursu genetycznego

NewsyMożliwość komentowania Znamy już laureatów konkursu genetycznego została wyłączona

Bartłomiej Motyl ze szkoły podstawowej nr 45 w Sosnowcu wygrał V Wojewódzki Konkurs „Genetycznie Zakręceni” organizowany przez IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu.

II miejsce przypadło Ninie Stawskiej ze szkoły podstawowej nr 8 w Jaworznie, a III miejsce w konkursie zajęła Julia Tenerle ze szkoły podstawowej nr 23 w Sosnowcu.

W tegorocznym konkursie wzięło udział 40 uczniów ze szkół podstawowych z województwa śląskiego, miłośników genetyki.

Konkurs był jednym z elementów organizowanego przez szkołę Tygodnia Przyrodniczego.

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 27 kwietnia 2022 r. o godz. 13.00 podczas Staszicowskiej Gali Mistrzów.

Gratulujemy laureatom i nauczycielom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.