Nasi uczniowie startowali w międzynarodowym konkursie Náboj matematyczny

NewsyMożliwość komentowania Nasi uczniowie startowali w międzynarodowym konkursie Náboj matematyczny została wyłączona

W piątek 11 grudnia nasi uczniowie startowali w międzynarodowym konkursie Náboj matematyczny. Dziwny to był Náboj, bo nie było kolejek do jurorów, biegania…, ale pomimo tego było to udane spotkanie z matematyką.

Wzięli w nim udział nasi absolwenci, uczniowie, którzy już znają Náboj, jak i najmłodsi – Ci z klas pierwszych, dla których był to pierwszy start w takim konkursie.

W grupie seniorów wystąpiły dwie drużyny w składzie:
Martyna Borak
Natalia Mikłuszka
Tomasz Policht
Michał Stefanik
Izabela Wyderka

Małgorzata Gała
Eryk Kalbara
Szymon Piwkowski
Kamil Soćko

W grupie juniorów wystąpiły trzy drużyny (dwie z klas drugich i jedna z klas pierwszych) w składzie:
Joachim Grys
Grzegorz Malina
Jakub Malinowski
Adam Szwaja
Jarosław Szymski

Kamil Binko
Kacper Ferdek
Jakub Karoń
Zuzanna Rotatska
Maciej Sidorowicz

Jan Bała
Maksymilian Brosch
Patryk Pająk
Marcin Będkowski
Klara Szymczyk

Z pewnością był to dla wszystkich udany dzień, jak każdy w którym na pierwszym planie jest matematyczne wyzwanie.