II miejsce dziewcząt w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

NewsyMożliwość komentowania II miejsce dziewcząt w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej została wyłączona

30 września uczennice naszej szkoły rywalizowały z zawodniczkami z sosnowieckich szkół w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej i stanęły II miejscu na podium. Uczennice naszej szkoły brały udział w siedmiu konkurencjach a w sześciu z nich stawały na podium:

Bieg na dystansie 100m – Wiktoria Konecka zdobyła III miejsce; udział wzięły: Julia Klimek i Aleksandra Stępień

Bieg na dystansie 400m – Emilia Głowacka zdobyła I miejsce; Natalia Senderecka zdobyła III miejsce; udział wzięła Wiktoria Lis

Bieg na dystansie 800m- Karolina Sroka zdobyła III miejsce; udział wzięła Maja Bysiec;

Skok w dal Amelia Kurdziel zdobyła III miejsce; udział wzięły: Cabaj Laura, Martyna Seweryn;

Pchnięcie kulą Ewa Sikora zdobyła III miejsce; udział wzięła Daria Parzelska;

Bieg sztafetowy 4X100m -w składzie Emilia Głowacka, Julia Klimek, Aleksandra Stępień i Wiktoria Konecka zdobyły II miejsce