24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

NewsyMożliwość komentowania 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została wyłączona

10 stycznia 2016 roku około 30 uczniów naszej szkoły wzięło udział w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze przez cały dzień niestrudzenie zbierali pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. W całej Polsce zebrano ponad 40 milionów złotych. Wolontariusze ze sztabu, do którego należała nasza szkoła, zebrali łącznie 8814,85 zł.

Najlepszy wynik osiągnęli:

1. Michał Warda 1845,74 zł
2. Magda Gruszczyńska 1131,05
3. Julia Gruca 721,75

Wśród wyróżnionych wolontariuszy znaleźli się m.in. Maja Szrubarczyk, Agnieszka Starczewska oraz Wojciech Starczewski.

Wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy otworzyli swoje serca na potrzeby innych – dziękujemy.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku stawimy się jeszcze liczniej, by wspomóc tę szlachetną akcję.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania mini-galerii z wydarzenia.