BARDZO DOBRY START NASZYCH PRZEŁAJOWCÓW

NewsyMożliwość komentowania BARDZO DOBRY START NASZYCH PRZEŁAJOWCÓW została wyłączona

W piątek 05.10.2018 na Górce Środulskiej odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisały się nasze drużyny, które startowały w tych zawodach w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nasi gimnazjaliści w gronie ponad 20 szkół zajęli odpowiednio: chłopcy – 5. miejsce, dziewczęta – 7. miejsce.
Drużyny z liceum spisały się jeszcze lepiej. Dziewczęta zajęły 1. miejsce i tym samym zostały Mistrzyniami Sosnowca. Chłopcy, po zaciętej walce na ostatnich metrach, ostatecznie uplasowali się na 3. miejscu. Obie drużyny, plasując się na tych miejscach, awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się 19.10.2018 w Jaworznie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych startach.