BARDZO DOBRY START NASZYCH PRZEŁAJOWCÓW

NewsyMożliwość komentowania BARDZO DOBRY START NASZYCH PRZEŁAJOWCÓW została wyłączona

W piątek 05.10.2018 na Górce Środulskiej odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisały się nasze drużyny, które startowały w tych zawodach w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nasi gimnazjaliści w gronie ponad 20 szkół zajęli odpowiednio: chłopcy – 5. miejsce, dziewczęta – 7. miejsce.
Drużyny z liceum spisały się jeszcze lepiej. Dziewczęta zajęły 1. miejsce i tym samym zostały Mistrzyniami Sosnowca. Chłopcy, po zaciętej walce na ostatnich metrach, ostatecznie uplasowali się na 3. miejscu. Obie drużyny, plasując się na tych miejscach, awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się 19.10.2018 w Jaworznie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych startach.

Drużyny startowały w następujących składach:
Gimnazjum dziewczęta – Emilia Głowacka 3GC, Kamila Suwart 3GC, Olga Madeksza 3GC, Milena Chaduła 3GC, Natasza Cok 3GA
Gimnazjum chłopcy – Błażej Błoch 3GB, Adam Szwaja 3 GA, Kacper Gojny 3GA, Jakub Malinowski 3GA, Miłosz Bindas 3GA, Maciek Kawecki 3GA .
Opiekun: mgr Dariusz Kantor

Liceum dziewczęta – Milena Korbut 3MAT2, Paulina Szota 3MAT1, Gabriela Gardas 3BCH2, Patrycja Hermanowska 3BCH2, Anna Kubala 1A, Martyna Taszakowska 1C.
Liceum chłopcy – Oskar Stobieniecki 3HUM, Jakub Ciszewski 3MAT2, Mateusz Bałaga 2BCH, Patryk Hećko 1A, Michał Chełmicki 1A, Piotr Ziobro 1B.

Opiekun: mgr Piotr Grabowski