Dobre wyniki naszych gimnazjalistów w zawodach narciarskich

NewsyMożliwość komentowania Dobre wyniki naszych gimnazjalistów w zawodach narciarskich została wyłączona

Dnia 21 stycznia 2016 r. na górce środulskiej odbyły się Zawody o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim. Opiekunem naszych zawodników była Izabela Bałtrukiewicz.

W kategorii Chłopców Szkół Gimnazjalnych I miejsce zajął Julian Haładus z III GM, III miejsce zajął Karol Kozłowski z I GM, XIII miejsce Tomasz Głąb III GM, XIV miejsce Wojciech Lachór z III GM, XXI miejsce Mariusz Piwkowski z III GM, XXII miejsce Maksym Zając z I GM, XXXVII miejsce Tomasz Gola z I GM.

W kategorii Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych VI miejsce zajęła Zuzanna Grabowska z II GM, VII miejsce zajęła Barbara Szydło z I GM, VIII miejsce Zuzanna Szota z II GM, IX miejsce Emilia Horzela z I GM, XIII miejsce Martyna Szymacha z I GM.

Zawody były równocześnie Mistrzostwami Gimnazjum Nr 25 w Narciarstwie Alpejskim w kategorii dziewcząt i chłopców. Gratulacje dla wszystkich! Życzymy dalszych sukcesów sportowych.!!

Warto nadmienić, że nasze gimnazjum z roku na rok plasuje się na coraz wyższych miejscach w klasyfikacji międzyszkolnej!!!