GIMNAZJALIŚCI W WALCE O PUCHAR PREZESA MSZS W LEKKIEJ ATLETYCE

NewsyMożliwość komentowania GIMNAZJALIŚCI W WALCE O PUCHAR PREZESA MSZS W LEKKIEJ ATLETYCE została wyłączona

Nasi Gimnazjaliści zmagali się w zawodach o Puchar Prezesa Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce.

Uczniowie naszego Gimnazjum dzielnie walczyli o małe punkty w każdej konkurencji kończąc ostatecznie zmagania na IV miejscu dziewczęta i V miejscu chłopcy. Najlepiej spisały się nasze kulomiotki: Iza Wyderka zajęła I miejsce a Ola Miterska V miejsce. Bardzo dobrze pobiegła na dystansie 600 m uczennica klasy pierwszej Emilia Głowacka zajmując IV miejsce. W finałach konkurencji technicznych znaleźli się też Grzegorz Flak zajmując VI miejsce w skoku w dal i Wociech Lewicki VI miejsce w pchnięciu kulą.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wioleta Garnik

20161024_125050