HARMONOGRAM TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 4-8 listopada 2019

NewsyMożliwość komentowania HARMONOGRAM TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 4-8 listopada 2019 została wyłączona

4.XI. poniedziałek
Chętni uczniowie sprawdzą swoje ekonomiczne talenty w grze strategicznej „Milionerzy i bankruci”. Prowadząca dr Dominika Bochańczyk – Kupka wprowadzi w tajniki inwestowania i będzie czuwać nad przebiegiem gry.

Grupa I – 1,2 godz. lekcyjna, sala 44; Grupa II – 3,4 godz. lekcyjna, sala 44

5.XI. wtorek
W ramach współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach wykład dla naszych uczniów wygłosi dr Bartłomiej Gabryś – Adiunkt w Katedrze Przedsiębiorczości, godz.10, sala 122, klasy: 1B, 1E, 1G.

Chętnych maturzystów zapraszamy na warsztaty z pisania CV. Poznacie nowoczesne rozwiązania w tym zakresie i aktualne trendy. Prowadząca mgr Małgorzata Morkis zaprasza na 4 godz. lekcyjnej do sali 88.

6.XI. środa
O godz.9.00 w sali 44 rozpoczną się zmagania w szkolnym etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Pamiętając o ubiegłorocznym sukcesie Marcelego Madeja z klasy III MAT1, w tym roku liczymy również na wiele.

Ciąg dalszy warsztatów dla maturzystów – na 2 i 3 godz. lekcyjnej w Sali 135 symulator rozmów kwalifikacyjnych. Spotkanie ze specjalistkami ds. rekrutacji mgr Małgorzatą Morkis i mgr Katarzyną Michtą może być nie lada wyzwaniem.

7.XI. czwartek
Szkołę odwiedzą trenerzy współpracujący z Funduszem Górnośląskim, aby w ramach Akademii Przedsiębiorczości przeprowadzić ciekawe, interaktywne i merytoryczne warsztaty dla uczniów. Zajęcia odbędą się w sali 122 o godz.13.00, klasy: 2C i 1F.

8.XI piątek
II Szkolny Festiwal Startupów – dwie długie przerwy, dywanik na I piętrze. Młodzi szkolni przedsiębiorcy zaprezentują swoją ofertę, „przedsiębiorczość w praktyce” – koordynator mgr Anna Dolińska – Konina.