NewsyMożliwość komentowania I miejsce w Rejonowych Zawodach Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt w Tenisie Stołowym!!! została wyłączona

24 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu odbyły się Zawody Rejonowe w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców i dziewcząt. Wysoki poziom zawodów nie przeszkodził reprezentacji naszej szkoły – Alicji Solarz z klasy IGB i Emilii Horzeli z klasy II GB wygrać wszystkich meczów, zarówno indywidualnie, jak i w deblu. Dziewczęta jako jedyne zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich w Częstochowie. 2 miejsce w kategorii dziewcząt zajęło Gimnazjum nr 4 z Jaworzna, 3 miejsce Gimnazjum nr 13 z Sosnowca, 4 miejsce zajęło Gimnazjum nr 6 z Jaworzna. W kategorii chłopców klasyfikacja końcowa wygląda następująco: 1 miejsce – Gimnazjum nr 10 z Jaworzna, 2 miejsce – Gimnazjum nr 13 z Sosnowca, 3 miejsce – Gimnazjum nr 6 z Sosnowca, 4 miejsce – Gimnazjum nr 11 z Jaworzna.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów
Izabela Bałtrukiewicz