NewsyMożliwość komentowania III miejsce w półfinale województwa śląskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt! została wyłączona

26 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Częstochowie odbył się półfinał województwa śląskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii chłopców i dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły – Alicja Solarz z klasy II GB i Emilia Horzela z klasy III GB dzielnie walczyła przy stole tenisowym. Na tym poziomie Częstochowę, Zawiercie i Dąbrowę Górniczą reprezentowały dziewczęta na co dzień uprawiające tę dyscyplinę sportową. Emilia jest zawodniczką trenującą siatkówkę, w czasie wolnym gra w tenis stołowy, a Alicja dwa lata w szkole podstawowej trenowała tenis stołowy i zdarza się jej odbijać piłeczkę pingpongową na lekcjach wychowania fizycznego. To spowodowało, że para uplasowała się na III miejscu w półfinale wojewódzkim. W zeszłym roku dziewczęta zajęły IV miejsce. Postęp jest :))))))))

Gratulacje
Izabela Bałtrukiewicz