Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie”

NewsyMożliwość komentowania Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie” została wyłączona

Uczniowie Gimnazjum wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne Spojrzenie”. Konkurs organizowany jest od  2002 roku, dla dzieci i młodzieży przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu. Na konkurs napływają prace z różnych państw Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej i Australii. Najważniejszym celem projektu jest zaangażowanie młodych, zdolnych ludzi, pochodzących z różnych środowisk i kręgów kulturowych, do twórczej refleksji nad otaczającym ich światem i dialogu o wspólnych wartościach. Konkurs „Inne Spojrzenie” jest nie tylko ogromnym wsparciem dla utalentowanych dzieci i młodzieży, ale służy też celom charytatywnym.

Koordynator konkursu w IV LO w Sosnowcu jest Marzena M.Dolniak
Emilia Żak