MISTRZOSTWA SOSNOWCA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

NewsyMożliwość komentowania MISTRZOSTWA SOSNOWCA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH została wyłączona

Bardzo dobrze spisali się nasi lekkoatleci w drużynowych biegach przełajowych, które odbyły się 11.04.2018 na Górce Środulskiej. Chłopcy drużynowo zajęli II miejsce, ustępując jedynie bardzo dobrej drużynie z „Elektronika”. Indywidualnie natomiast I miejsce zajął Mateusz Semper, a III Oskar Stobieniecki.

Chłopcy startowali w składzie: Mateusz Semper, Oskar Stobieniecki, Jakub Staniszewski, Mateusz Bałaga, Michał Łączny, Marcel Walentek. Rezerwowym był Paweł Łydka.

Dziewczęta natomiast w składzie: Milena Korbut, Paulina Szota, Zuzanna Grabowska, Paulina Jędrychowska, Zuzanna Ocetek i Kasia Grochowina okazały się bezkonkurencyjne w swoim biegu i zajęły I miejsce, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Sosnowca i awansując do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 23.04.2018. Również indywidualnie pierwsze miejsce zdobyła Milena Korbut, a trzecie Paulina Szota.

Rezerwowymi w drużynie dziewcząt były: Ania Dziedzic, Ola Plech, Julia Malinowska, Wiktoria Kruk, Dorota Jabłońska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach wojewódzkich.

Opiekunem obu drużyn był Piotr Grabowski, nauczyciel wychowania fizycznego.