Nasi licealiści” W świecie roślin i zwierząt”

NewsyMożliwość komentowania Nasi licealiści” W świecie roślin i zwierząt” została wyłączona

5 kwietnia odbyły się finałowe zmagania w konkursie organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach pt. „W Świecie Roślin i Zwierząt”.

Czworo uczniów naszego Liceum walczyło o miejsca w czołówce. Byli to : Aleksandra Motyka z 3BCH, Paulina Wójcik z 3BCH, Hubert Sitko z 3BCH i Maciej Gajda z 3BP.

Do ścisłego finału przeszli: Aleksandra, Hubert i Maciej.

W gronie 5 uczniów z tytułem finalisty znaleźli się Ola i Maciek zajmując odpowiednio III i IV miejsce.

Wszystkim uczestnikom nalezą się gratulacje , ponieważ cała czwórka znalazła się w gronie 35 osób , które przeszły do drugiego etapu konkursu eliminując ponad 300 rywali z całego województwa śląskiego. Finaliści konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Życzymy Wam podobnych sukcesów na maturze i dostania się na wymarzoną medycynę!!!