NASI UCZNIOWIE PIĘKNIE FOTOGRAFUJĄ ….PRZYRODĘ

NewsyMożliwość komentowania NASI UCZNIOWIE PIĘKNIE FOTOGRAFUJĄ ….PRZYRODĘ została wyłączona

Sześć nagród przypadło w udziale uczniom „Staszica” w tegorocznym konkursie fotograficznym „Śląskie bioróżnorodne” organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego.

II miejsce w konkursie zajęła Anna Bernacka z II klasy BCH2. Wyróżnienia otrzymały: Alicja Frysztacka, Zofia Bernacka, Aleksandra Gałuszewska – wszystkie z klasy I BCH (opiekunem merytorycznym uczniów była Pani dr Ewa Mróz) oraz Paweł Stehlik i Aleksandra Gil z klasy I BP2, których opiekunem była Pani mgr Agnieszka Kapica.

Konkurs realizowany był w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej ZPKWŚ: „Przyroda – lubię, szanuję, obserwuję”. Adresatami konkursu byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego województwa śląskiego. Zadanie uczestników polegało na samodzielnym wykonaniu 5 fotografii, ukazujących bioróżnorodność ekosystemów na terenie województwa śląskiego.
Gratulujemy naszym fotografom przyrody.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii z wydarzenia.