STASZICOWSKA KUŹNIA MŁODYCH TALENTÓW

NewsyMożliwość komentowania STASZICOWSKA KUŹNIA MŁODYCH TALENTÓW została wyłączona

Jeżeli jesteś ósmoklasist(k)ą, ciekawość świata i nauka to Twoje pasje i chciał(a)byś uczestniczyć w „życiu Staszica,” zapraszamy Cię serdecznie do udziału w cyklu 10 spotkań w ramach Staszicowskiej Kuźni Młodych Talentów!

Celem działań Staszicowskiej Kuźni Młodych Talentów jest organizowanie dialogu pomiędzy uczniami ostatniej klasy szkół podstawowych a środowiskiem licealnym, prezentowanie zróżnicowanej oferty edukacyjnej, rozwijanie i wzbogacanie dotychczasowych zainteresowań, wiedzy i umiejętności uczestników.

Zgłoszenie chęci udziału zawierające: Twoje imię i nazwisko, kilka słów o sobie (zainteresowania, pasje – maksymalnie w pięciu zdaniach) oraz kontaktowy adres mailowy; nazwę, numer i adres szkoły, do której uczęszczasz – należy przesłać na adres staszicowska.kuznia.talentow@gmail.com do 20 września 2019 roku.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są bezpłatne.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany tematu zajęć oraz osoby prowadzącej – z przyczyn losowych.

Wszystkie zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane o tym fakcie drogą mailową oraz muszą dostarczyć w dniu pierwszych zajęć wydrukowany, wypełniony i podpisany przez rodzica/opiekuna prawnego następujący formularz:

*Staszicowska Kuźnia Młodych Talentów – ZGŁOSZENIE*