NewsyMożliwość komentowania Szkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów z klas I rozstrzygnięty! została wyłączona

Z przyjemnością informujemy, że zaszczytny tytuł „Master of English Orthography 2017” otrzymała uczennica klasy I GB – Weronika Hermanowska. Congratulations, Weronika!
Konkurs, który wpisany był w tegoroczny program Festiwalu Języków Obcych miał formę dyktanda, ale było to dyktando niezwyczajne, bo ….walentynkowe. Nasi Milusińscy mieli za zadanie poprawnie uzupełnić tekst w języku angielskim dotyczący obyczajów związanych z Dniem Św.Walentego (14.II). Wszyscy uczestnicy dyktanda bardzo się starali, jednak tylko Weronika napisała dyktando bezbłędnie!
Zapraszamy do ortograficznych zmagań za rok, mając nadzieję, że w kolejnym walentynkowym dyktandzie wezmą udział wszyscy nasi gimnazjaliści 