NewsyMożliwość komentowania Uczennice z klas medialno-prawnych w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Mediach została wyłączona

Trzy pierwszoklasistki z klas medialno-prawnych – Aleksandra Krupka (1h2), Zofia Stanek (1c) i Zuzanna Czermak-Wącławska (1h2) – zakwalifikowały się do etapu centralnego ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach. Etap okręgowy OWoM odbył się 13 grudnia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Do etapu centralnego zakwalifikowało się 10 osób z okręgu katowickiego. Staszicanki uzyskały świetne wyniki. Ola Krupka zdobyła w eliminacjach wojewódzkich najwięcej punktów i przeszła z I lokatą, a Zosia i Zuzia znalazły się w pierwszej piątce zakwalifikowanych do finału w Warszawie. Etap centralny Olimpiady Wiedzy o Mediach odbędzie się w marcu 2020 roku na Uniwersytecie Warszawskim. Gratulujemy i życzymy równie spektakularnego sukcesu w stolicy.