UMOWA O WSPÓŁPRACY Z UNIWERSYTETEM EKONOMICZNYM PODPISANA!

NewsyMożliwość komentowania UMOWA O WSPÓŁPRACY Z UNIWERSYTETEM EKONOMICZNYM PODPISANA! została wyłączona

Ramy współpracy pomiędzy Uczelnią a Szkołą zostały określone i potwierdzone aktem umowy podpisanej przez Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 15 w Sosnowcu , mgr Grzegorza Walotka i Prorektora ds Edukacji i Współpracy z Zagranicą, prof. dr hab. Wojciecha Dyducha.

Zgodnie z zapisami umowy Uniwersytet Ekonomiczny zapewni uczniom Szkoły możliwość uczestnictwa w wykładach, programach edukacji ekonomicznej, zajęciach prowadzonych przez pracowników naukowych UE. Licealiści z naszej Szkoły mogą także brać udział w pracach i badaniach kół naukowych. Szczególnie uzdolnieni uczniowie mają szansę być objęci systemem opieki naukowej przez pracowników Uczelni!