WARSZTATY MATEMATYCZNE KONKURS „BOMBA Z MATMY”

NewsyMożliwość komentowania WARSZTATY MATEMATYCZNE KONKURS „BOMBA Z MATMY” została wyłączona

xiii

IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Sosnowcu zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych na WARSZTATY MATEMATYCZNE

dnia 12 marca 2016 roku tj. sobota, o godz. 10.00 (sala nr 46).

Celem zajęć jest rozwiązywanie zadań o podwyższonym stopniu trudności z wykorzystaniem różnych metod, które mogą pomóc w lepszym przygotowaniu się do konkursu.

Dnia 9 kwietnia 2016 roku, tj. sobota o godz. 10:00 odbędzie się XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „BOMBA Z MATMY” im. prof. Stanisława Bomskiego.

Na zwycięzców i wyróżnionych czekają cenne nagrody!!!!! Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, będzie to także okazja do spotkania z uczniami naszego liceum.

Prosimy o przybycie na pół godziny przed rozpoczęciem konkursu. Każdy uczestnik powinien przynieść legitymację szkolną i przybory do pisania.

Zgłoszenia do konkursu wyłącznie pisemne i czytelne należy nadsyłać do dnia   kwietnia 2016 roku ( fax.: 291-37-84 lub mail: gwalotek@tlen.pl ). Każde zgłoszenie powinno zawierać adres szkoły, telefon, imiona i nazwiska uczestników, klasę, imię i nazwisko nauczyciela matematyki.

Organizator konkursu
Grzegorz Walotek

Regulamin konkursu dostępny w dziale konkursy i pod tym linkiem.

bomba